E-book – Jak zdravě zhubnout a být fit v každém věku

Cena: 169 Kč

E-book Jak zdravě zhubnout a být fit v každém věku, s recepty z mé kuchyně, jsem se rozhodla sepsat právě proto, že mě kontaktuje dost lidí, kteří potřebují zhubnout, ale nejde jim ani nastartovat organismus k tomu, aby hubnout přebytečný tuk, začal.

Hubnutí totiž souvisí se základní činností, kterou většina z nás dlouhodobě přehlíží a nebo jen utlumuje a odsouvá do pozadí svého vědomí. Více se dozvíte přímo v e-booku.

Pokud toužíte po tom, objevit, co vás brzdí na vaší cestě za zdravým tělem, za tím být už konečně fit a šťastní, pořiďte si můj e-book, který je prvopočátkem k rozhodnutí zhubnout. 

E-book – Intuitivní stravování

Cena: 349 Kč

Máte už dost toho, že nevíte jak máte jíst? Znám to, tak vám nabízím nejlepší plán v tomto e-booku, který vám může změnit život.

Mám pro vás jedinečnou strategii se zaměřením na to, abyste si už jednou pro vždy věděli rady sami se sebou, svým stravováním a rozeznávali signály vašeho těla. Jste už zmateni z toho co jíst a kdy? Konečně už budete vědět, co se po vás chce a nebudou to jen plané plány, které stejně vždy krachnou. Pokud si uvědomíte, jak jednoduché to může být a dáte tomu šanci, čeká vás úplně jiný život.

E-book vám přinese spoustu praktických rad v tom, jak začít. Provedu vás bod po bodu ve všem, co je důležité.

E-book – Vánoční recepty

Cena: 99 Kč

Kdo ještě nemá mé recepty pěkně pohromadě, může si zakoupit e-book s VÁNOČNÍMI RECEPTY a mít inspiraci na 32 druhů vánočních dobrot v tom pravém slova smyslu.

Cukroví je z kvalitních ingrediencí, surovin, které jsou běžně dostupné, kdy oceníte jednoduchost i velmi dobrou chutnost. Toto cukroví můžete zařadit i do redukce, ale můžete si pochutnat i ve standartním udržovacím režimu a zdravém životním stylu. Nezapomínejte, že vždy jde o množství, kvalitu použitých surovin a že musí být pečeno s láskou.

E-book – FIT S MAKYTOU s recepty

Cena: 269 Kč

FIT S MAKYTOU s recepty z mé kuchyně

Dozvíte se :
1) Co mi pomohlo dovolit si být fit a šťastná
2) Základní doporučení pro zdravý životní styl
3) Jak správně a zdravě zhubnout v každém věku
4) Seznam doporučených potravin
5) Cukry v našem životě
6) Strava při směnnosti
7) Vláknina hraje prim
8) Proč nepodceňovat odpočinek
9) Jaké volit bílkoviny, tuky i sacharidy
10) Strava před a po cvičení
11) Jaké potraviny jsou nezdravé a proč se všichni nemohou stravovat naprosto totožně
12) Jak udržovat acidobazickou rovnováhu
13) Živočišné a rostlinné zdroje bílkovin
14) Problémy při hubnutí, které mohou nastat
15) Přes 100 receptů z mojí zdravější kuchyně (na snídaně, svačiny, obědy i večeře)

Recepty jsou vhodné i do redukce hmotnosti