Proměny a reference

Vaše reference může pomoci někomu, kdo to právě teď potřebuje. Jsem vděčná za všechny objektivní, slušné, pozitivní i negativní komentáře. Negativní přijímám jako výzvu a jsou-li opravdu pravdivé a objektivní, pak jsou pro mě poučením se z chyb a posunem a motorem kupředu, zase pro mě. Na světě jsme proto, abychom se celý život učili. Pokud už se není čemu učit – je u konce. Krásné dny Vám všem.

Vaše Fit a šťastná Makyta

Skvělá proměna Rudolfa!

“Dnes je to 24 týdnů, cca půl roku co jsem se rozhodl změnit trochu životní styl a začít se víc hejbat, vypustit alkohol atd. Zatím se mi povedlo dostat se ze šílený váhy 107 kg na 88,9 kg, takže něco přes 18 kilo k dnešku. V cíli ještě nejsem, ještě to chce pár kilo pryč a bude dost práce s kůží, pak s nějakým osvalením, ale cítím se výborně. Třeba to někoho motivuje, začít se dá vždy 🙂 

Fotky od roku 2019 do současnosti – na proměně pracuje zapisováním jídelníčku – potravin do kalorických tabulek www.kaloricketabulky.cz a příjem si nechal také nastavit ode mě, kdy si ty hodnoty následně zapsal jako vlastní hodnoty do aplikace kalorických tabulek. 

Helču to prostě baví!

Změňte svůj životní styl a uvidíte, že vás to začne bavit taky, jako nás, co už na té cestě jsme….

Jana na sobě fakt maká a odměnou je jí proměna, která stále pokračuje!

Kurz výživy a hubnutí s Makytou

Štěpánka mi napsala ohlas na dvouměsíční kurz hubnutí a výživy:

“Děkuji Markétce za všechno, za všechny rady a i když o víkendech určitě nejsem stoprocentní, tak vím na jakou cestu se vracet.

Zatím já takhle – 7 kg

Centimetry dole : pas – 8 cm, boky – 8 cm, břicho – 8 cm, hrudník – 5 cm.

Určitě ještě nejsem v cíli, ale baví mě dodržovat kalorické tabulky a uvidíme jak to půjde dál.

Ohlasy z kurzu výživy a hubnutí

Reference

Dobrý den, chtěla jsem vám s radostí oznámit, že snad se moje váha začíná hýbat směrem dolů.

Není to moc, ale přeci. Je to jen o 1,5 kg…ale i tak mám obrovskou radost.

Chce to trpělivost. Děkuji za rady…pevně věřím, že to půjde pomalinku dál…snad jsem to tímto nezakřikla. 

Přeji pěkný den Jiřina 

Po úbytku váhy a zdravější stravě se cítím o mnoho lépe, sice to ještě není úplně ono, ale už i při chůzi se tak moc nezadýchávám. Nejsem tak unavená jak jsem dřív byla, přestala mě pálit žáha. A tak celkově se cítím veselejší.

Teď mi váha asi tak měsíc možná i víc stojí, ale i tak jsem šťastná, že jsem zatím zhubla aspoň takhle. Proto budu moc ráda za přepočítaní příjmu abych mohla hubnout dále.

Moc děkuji I. S.

Dobrý den Markéto, tak hlásím úbytek na váze jen dvě kila, ale za to – 4 cm v pase a – 8 cm přes břicho. Přes stehna 2 cm dole. 

Všichni si všimli, že jsem zhubla:-).

Moc Vám děkuji za pomoc, bez Vás by to nešlo 😉. 

Jsem moc spokojená.
Krásné letní dny a mnoho úspěchů. Ať se Vám ve všem daří! Mějte se krásně!

Dobrý den. Byla jsem u Vás na měření v půli března 2020 . Následně jste mi spočítala a nastavila příjem. Od března jsem zhubla cca 3 kg , nyní váha 65 kg . Dále bych ráda i lekci NW, děkuji. D. Z.

Přeji krásný den,
děkuji za vypracování výživového plánu. Pročetla jsem si ho, a už se na některá jídla vyloženě těším 🤩. V průběhu září/října se určitě ozvu a domluvím si s Vámi další termín na InBody. Věřím, že bude vidět už nějaký výsledek. 🙏🏻.
Mějte klidné dny. S pozdravem Martina Č.

Dobrý den Maky,

omlouvám se za dlouhou pauzu, ale nechtěla jsem psát předčasně. Měla jsem hned po návštěvě u Vás 10 dni dovolené, pak syn plánovanou operaci, takže samé nestandartní situace a "trocha" stresu. Nicméně jsem hned po měření u vás přenastavila tabulky a už 3. den jsem viděla rozdíl. Jak na váze, tak pocitově.

Ranní únava, nafouklé břicho, chutě byly pryč. Vlastně je to téměř měsíc, váha už ukazuje 3x po sobě 93,7 ( u Vás 97 kg). 

Každopádně navýšení příjmu a hlavně bílkovin na mě funguje dobře. S tím hlídáním cukru bojuju, ale už se v tom trochu orientuju. Vláknina se mi už daří také držet stabilně vysoko. 

I ta naše váha ( blbá :-)) začala snižovat tuk a zvedat svaly. Cm bych řekla, že ubyly nejvíc v pase a stehnech, to břicho, jak je 2x rozřízlý, tak se potvora drží, ale ono půjde, pomalu ale jistě. Tak se mějte krásně, ozvu se zase s dalším raportem🙂

Děkuji Vám K. R. 

Dobrý den p. Matyášová ,

velice moc Vám děkuji za zaslání precizně zpracovaného jídelníčku , spousty rad , pouček a návodů, no teda : -)

Vše se snažím důkladně studovat a dostat do své hlavy . Zatím asi nemám nějakou věc, které bych neporozuměla .

Ještě jednou Vám děkuji za Vaší práci a ozvu se bud ještě s nějakým dotazem , nebo po uplynutí cca toho měsíce Vašeho režimu .

Mějte se pěkně

Zdravím K. K. 

Dobrý den, po 5 týdnech jsou fenomenální výsledky :váha 76 kg (z 79 kg )v pase 90 cm (z 97)

A jedeme dál!

Martina Š.

Dobrý den p. Matyášová ,

ozývám se po cca 14 denním dodržování Vašeho stravovacího režimu a musím Vám napsat, že jsem docela hodně překvapená :- )), v tom dobrém slova smyslu :- )) a co je pro mě nejdůležitější , cítím se strašně fajn, v pohodě, vyrovnaná , netuším, jestli za dva týdny se může stravou tak ulevit i bolavým kolenům, ale i ty mě moc příjemně překvapily :- ))  a co je pro mě doslova zázrak , tak jsem shodila cca 2 kila , které pořád jakékoliv změně stravy odolávaly , ať jsem zkoušela cokoliv ..

a rozměrově mám o 2,5 cm míň přes pas a 1,5 cm přes boky dole , úplně mě to nakopnulo , nastartovalo a vím, že přestože mám před sebou hooooodně dlouhou cestu, věřím, že se mi to s Vašimi radami a doporučeními podaří - )).

Co se týče jídelníčku , zatím nemám žádný dotaz , některé kombinace jídel jsou pro mě překvapivé, ale chuŤově vynikající.

Vždy si jídlo naplánuji den dopředu , a potom už se těším , co si můžu dát , bojuji trošku s pocitem v té své hlavě , že tolik jídla jíst nemohu, ale vidím, že to zatím krásně funguje 🙂

Moc Vám zatím děkuji za Vámi vytvořený jídelníček a za rady z Vašich e - booků , pokračuji s radostí dále a dám Vám zase vědět,  jak se daří .

Přeji Vám pěkný den

KAROLÍNA K.  

Markéta je milá osôbka a odborníčka na chudnutie a úpravu stravy. Pomohla mi pochopiť dôležitosť pravidelnej stravy ako aj kalorickú príjem a výživovú hodnotu. Vďaka nej som našla spôsob ako sa vrátiť na svoju váhu. Za 21 dní - 3.8 kg a pokračujem ďalej je to jednoduché bez hladu a s energiou. Nemohla som urobiť nič lepšie ako zveriť jedálniček a nastavenie KT Marketke. Ďakujem

Další reference

Libor je úžasným člověkem s velkým srdcem a já jsem vděčná za to, že jsem dostala jeho důvěru 😇🙏🌠
Dojal mě až k slzám, v dobrém Slova smyslu ❤️ dokázal mi, že svět internetu se nehemží jen závistí a zlými komentáři, jak si mnozí myslí.

Když už úspěšně zhubl několik svých nabraných kil tuků, kdy hubnutí započal v roce 2014 - první foto, tak oslovil i mojí maličkost, /to bylo na počátku  roku 2019/, neboť mu to již nešlo tak dobře a zdálo se, že je třeba něco změnit.
Ano jedl málo. Navýšila jsem mu příjem ..musel začít více jíst 🙏😇🙈😂😂 aby začal zase hubnout.. jak překvapivé, no a hádejte co bylo dál - druhé foto 🙂 😇 stejné oblečení, sako a kravata, akorát kalhoty menší velikosti. Konečně se mu ručička na váze začala hýbat zase směrem dolů. 

I když jen moje malá zásluha, i tak mám velikánskou radost, že to nevzdal a oslovil mě.

Optimista to byl jistě i předtím, ale teď mu to safra sekne, nějak víc, že?

Chci Vám ukázat že netřeba se jídla bát, jde to s ním skvěle. Jen mi důvěřujte a nechte se vést.
S kalorickými tabulkami 💚 vás naučím 🙏 i online po telefonické konzultaci v rámci koučinku. A můžete začít zapisovat.. naučit se znát potraviny a jejích výživové hodnoty. Pokud ovšem zapisovat nechcete, nevadí.

I tak to spolu můžeme zvládnout a počítat za Vás budu já ❤️

Martina zhubla nádherných 24 kg a maká na sobě dál. Změnil se jí celý osobní život a uvědomila si co je v jejím životě důležité a začala na tom stavět. Je skvělá a přeji jí ať se jí daří dál jak nejlépe to jen jde.

Marcelka zhubla na mém doporučení kalorického příjmu a živin 15 kg  a to z 96 kg na 81 kg

„ Markétko, aktuálně 15 kg dolu. Osobně jsem velmi spokojená , že hubnu pomalu a je dostatek jídla. Ty pokusy , kdy člověk zkoušel nesmyslné diety, jsou za mnou. Změna vaření pro celou rodinku, byla moc pozitivně oceněná. “

„Určitě doporučuji! Rady, přístup a doporučení Markétky mi po porodu za měsíc a půl pomohly shodit cca 5 kg i v době kojení. A to je teprve začátek 🙂 Velmi citlivě mi nastavila jídelníček, s respektem k zdravotnímu stavu i možnostem. Je to člověk, který opravdu ví, co dělá 👌.“

Doporučit nebo nedoporučit?

Za mě jednoznačně ano.

Markétka je člověk na správném místě. Je citlivá, empatická , kdykoli poradí, pomůže, vyslechne a hlavně má stejné problémy, které má káždá(ý) z nás, takže umí poradit a najít tu nejlepší cestu právě pro nás.

I já s Markétou našla tu správnou cestu, kterou jsem hledala bezmála 20 let.

Nespočet diet, kterými jsem si prošla, nespočet cvičení, které už nezabralo, jsem s Markét objevila tu pravou cestu.

Začít se mít ráda jaká jsem, jíst všechno co mi chutná a nebát se jíst dosyta. Oslovila jsem Markétu v červnu letošního roku a v půlce července začala vařit podle sestaveného jídelníčku.

Dnes mám pryč 8 kg a v pase 5cm, přes boky 8cm a přes zadek 5cm, což jsou mé problematické partie. Začínala jsem při výšce 170cm s váhou 82kg a už se blížím díky své konstituci k cíli.

Díky Markétčiným radám a složením jídelníčku se cítím mnohem lépe a nabitá energií.

Markét, velké díky patří především Vám. Jste žena s velkým Ž.😉

Pokud máte pocit, že je čas na změnu a nejen jídelníčku, tak jí neváhejte kontaktovat, uvidíte, že nebudete litovat.

Samozřejmě, že to za Vás Markéta nevybojuje, ale bude Vám velkou oporou a rádcem.

"

Mám za sebou kurz chůze nordic walking s Markét a opravdu mohu všem doporučit. 

Kdo to neumíte, nebo se chcete jen ujistit jestli chodíte správně-jako já tak se vůbec nerozmýšlejte

-stojí to za to!!"

Poradkyně je profesionální a lidská. Na klienty působí klidně a optimisticky. 

Je trpělivá a empatická. Má širokou nabídku. 

Pravidelně zveřejňuje zdravé recepty, které sama vytvořila. 

Nabízí i aktivity. 

Prostředí poradny je příjemné. 

Výhodou je i poradenství přes internet.

„Krásný den všem,
chtěla bych se se všemi podělit o svou radost ,kterou mám díky p.Markétě ,díky jejímu výživovému doporučení,spočítání výživových hodnot,které bych měla dodržovat a díky jejímu vstřícnému a milému chování.Po počátečních nezdarech ,kdy jsem se bála všech těch potravin a jídel,které v mých očích způsobovaly nadváhu a kterým jsem se vyhýbala,se to konečně v mé hlavě zlomilo ,začala jsem jíst jídla a potraviny mnou v dávných dobách zavržené a výsledky se dostavují.Velkou inspirací jsou mi i Maty Makyta recepty,kterých jsem vyzkoušela už hodně a jsou moc dobré.Jsem ráda,že jsem se osmělila Maty Makyta oslovit a svěřit se do jejích rukou a všem ,kteří by chtěli něco ve svém jídelníčku a přístupu ke stravování a tedy i v přístupu samy k sobě změnit,doporučuji to samé.Nebudete litovat.
Děkuji moc ,Maty Makyta 🙂
.....(žitný chlebík se povedl 🍞 🙂 a je moc dobrý ).“

"

Chtěla bych velice doporučit Markét. Je to člověk na svém místě, který opravdu ví, co říká a vždy umí poradit a najde si čas pro vaše otázky. 

Díky jejímu nastavení příjmu jsem za měsíc již od 6kg lehčí. 

Takže Markétě,děkuji 😘😘😊"

„Markét moooc ti děkuji za tebou upravený hodnoty jídelníčeku, od konce února - 5,5 kg dole což je super. Stravuji se zdravěji 3 roky a trochu jsem se v tom zase začala ztrácet a díky Maty Makyta jsem se opět posunula v před. Všem doporučuji tuto stránku a kdo chce opravdu radu tak neváhejte. Markéta je opravdu milý člověk a povede vás krok za krokem. Tak neváhejte a nechte si poradit stojí to za to 100%“

„Doporučuji,človíček co poradí,pomůže,rozumí....své profesy.
Každopádně nebát se do toho jít s Maky ❤,ať už sestaví jídelníček s recepty,nebo jen poradí či pouze nasměruje.
Vstřícná,vždy usměvavá a optimistická....😊“

„Děkuji Markétko za nastavení tabulek, za zodpovězení každého dotazu, co se týká výživy , který jsme potřebovala vědět.Za 1,5 měsíce jsme shodila 6 kilo a jsem za to moc šťastná a pokračuji dále. Jednoznačně Tě všem doporučuji jsi člověk na svém místě.🙂🍆🥦🥕🍎🍇“

„Markétka je prostě boží. Milá, dokáže pomoci a hlavně podržet a móóc hezký pochválit...👏👏👏 Má dar. Vracet radost do života. Moc děkuji za všechny její rady a hlavně receptiky. Moc děkuji Iveta.“

„Doporučuji a dekuji ji za nastavení tabulek sobě i moji mamince. Rada se inspiruji novými recepty“

„Děkuji za spočítání denního příjmu a makroživin. Díky vám mám za dva měsíce dole 5 kg a pokračuji dál. 😘“

„Moc děkuji za nastaveni tabulek, super komunikace a nejvíce me překvapila jak pani rychle odpovídala. Je videt ze to pani dela s laskou.“

„Maty je úžasný človíček, který každému kdo chce zlepšit svůj životní styl, ať už zhubnout, naučit se stravovat lépe nebo jen hledá pestré recepty, skvěle pomůže. A to nejen jako odborník na zdravý životní styl, ale hlavně jako živoucí důkaz, že ve zdravém těle je zdravý duch, plný optimismu, dobré nálady a pozitivní energie, která je od ní úplně nakažlivá. 😊 Přes FB sleduji její aktivity už od ledna a stále žasnu nad jejími nápaditými recepty. Díky KT a její pomoci s nastavením mám od nového roku dole 13 kg. A jakožto odpůrce všech diet, musím uvést, že jsem se spolupráci s KT našla a s redukcí váhy rozhodně nekončím. 😊 Všichni co váháte, doporučuji to zkusit. Hubnutí bez hladovění a tak trochu hrou. Hodně úspěchů všem. 😊“

„Maty je úžasná osoba. Poradí, pomůže, inspiruje... Dlouho jsem se plácala s nastavením maker, ale Maty mě zachranila. Jím podle jejího doporučení a momentálně ukrajuji z devátého kila. Bez hladu a s ohromným množstvím energie. Děkuji Market. Jsi prostě jednička 👍“

„Super človíček který rád pomůže a poradí s nastavením KT, oslovila jsem jí v půlce ledna 2019 a od té doby jsme s manželem zhubli skoro 30kg, díky Markétko 🤗🤗🥰.“

„Markétka mi moc pomohla - s nastavením Kalorických tabulek, ale i s dalšími radami. Oceňuji hlavně její ochotu, rychlost, s jakou odpovídá na mé dotazy. A těch receptů, co jsem díky ní nově vyzkoušela. I s manželem se jejími radami řídíme a hubneme!!! Díky moc.“

„Musím jenom a jenom doporučit!!!Veliká pomoc při nastavovaní maker.Díky jejímu nastavení se mi daří váhu snižovat a jsem na váze jakou jsem dlouho neměla.Kdo chce se sebou něco udělat můžete se s důvěrou obrátit na Maty👍👍👍.“

„⭐⭐⭐⭐⭐! Milá a hodná paní, co dokázala změnit na mé postavě tolik, co ještě nikdo ne a to ještě nejsem u konce...(a že jsem toho zkusila) .. Doporučuji! “

„Ine ako doporucujem nemozem napisat.Marketka je clovek s velkym srdieckom. Nezistne, ochotne pomaha, poradi, poda vam mnozstvo informacii ohladom stravovania. Pomohla mi, za co som jej vdacna. Inspiruje vsetkych neskutocnymi zdravymi, chutnymi receptikmi, informaciami, pristupu k stravovaniu a k zivotnemu stylu. Je odbornik v tom co robi a robi to s laskou...takze ak sa zverite do jej ruk, ste v tych najlepsich 🥰"

„Děkuji mockrát Markétce s nastavením kalorických tabulek, dostala jsem se během tří týdnů na váhu, kterou jsem chtěla doladit a dlouhodobě se mi s ní nepodařilo hnout. Opravdu velice oceňuji přístup Marky a jsem moc vděčná, děkuji mnohokrát za pomoc, příjemnou komunikaci a vstřícnost, se kterou nám zde všem tak úžasně pomáháte.🌺🌺🌺 Alena..“

„Velmi doporučuji, paní Markétka je zlatíčko, která vždy ochotně a rychle poradí. Ještě jednou děkuji, že jste mi pomohla nastavit kalorické tabulky.“

„Děkuji moc za rady a doporučení. Skvělá komunikace.“

„Doporučuji. Moc děkuji za pomoc.“

„Děkuji za milou konzultaci a skutečně individuální přístup.“

„Děkuji Makytce za skvělou komunikaci. Teď vydržet jestli se podaří nějaké kila shodit. Budu pokračovat v komunikaci..“

„Dobré rady a recepty. Milý a ochotný přístup. Doporučuji. 👍“

„Dobré rady recepty a jiné“

„Markétka je člověk se srdcem na dlani😇. Každému ráda pomůže a poradí a hlavně ukáže zdravý životní styl, díky kterému vás život baví víc a víc. Já se díky jejím radám cítím ve svém těle zase taaaak krásně😍. Markétko, děkuju ❤. Všem doporučuji😊😘.“

„Moc děkuji Markétce za sestavení výživového doporučení k redukci váhy. Přes počáteční obavy a nejistotu, zda to takto může fungovat a kdy jsem správně nedodržovala nastavení výživových hodnot, jsem se do toho "obula" a ono to opravdu funguje! Člověk se naučí nad jídlem více přemýšlet, zkoušet nové chutě a recepty a navíc je odměněn úbytkem váhy. Markétka je odborník a nebojte se svěřit do jejich rukou! Děkuji a přeji všem krásné léto:)“